Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Toptan Oyuncak

En iyi fiyatlara, tüm oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz! 

Sayfa Dili/Page Languages   

Biz Kimiz?

Biz ilk kurulduğumuz 2002 yılından beri hep aynıyız, hep çocuklarla çalışıyoruz. 
Profesyonel işlerin yanı sıra hiç bir zaman amatör ruhumuzu kayıp etmeden türkiyeye en kaliteli ve en uygun fiyatlarla oyuncakları ve diğer çocuk gereçlerini hem tüketiciye hemde geniş dağıtım ağımızla iş ortaklarımıza sunuyoruz. 

Herbiri konusunda uzman satın alma, mağaza müdürlerimiz, mağaza satış danışmanlarımız, satış ekimiz, toptancılarımız, tedarikçilerimiz, ithalat ve ihracatçılarımız, üreticilerimizle el ele çocuklarımıza ve çocuk ruhunu kayıp etmeyen herkese vizyonumuzda olan en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara temin etmeye sizlerin istekleri doğrultusu çalışıyoruz..

BİZİ YAKINDAN TANIYIN!

Neler Yapıyoruz?

Biz, yerel marketlerden, zincir marketlere, küçük kırtasiyelerden, zincir kırtasiyelere, oyuncak mağazalarından tekstilcilere gibi ve daha belirtmediğiniz yüzlerce sektöre toptan oyuncak satışıda gerçekleştiriyoruz. Oyuncak her zaman en iyi alternatiflerdendir. Biz bu işi iyi görüp tamamen profesyonel bir şekilde ve aşağıda belirttiğimiz hizmetlerle bu işide tüm mutluluğumuzla yapıyoruz.
Bizden oyuncak temin etmek isterseniz, türkiye' nin ve dünya' nın neresinde olursanız olun biz sizin ihtiyaçlarınızı hızlı ve çözüm odaklı süreçlerimizde yerine getiriyoruz.

Dilerseniz internet üzerinden üye olabilir hemen alışverişe başlayabilirsiniz!

Koşullar & Şartlar

Toptan oyuncak dağıtımı için, sizdeğerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için oluşturduğumuz koşullar ve şartlarımızı okuyun.

AYRINTILAR

Dağıtım ve Hizmetler

Türkiye'nin her köşesine toptan oyuncak dağıtımı yapıyoruz! Peki bu işleri nasıl yaptığımızı ve günlük servis güzergahlarımızı görmek istermisiniz?

AYRINTILAR

Ürünler

50 binden fazla Türkiye' nin en geniş oyuncak çeşidimizi görmek istermisiniz? Online sipariş verebilir aynı zamanda tüm oyuncakları görebilirsiniz.

AYRINTILAR

Başvuru

Siz değerli müşterlerimiz online üyelik yapabilir aynı zamanda ürünlerimizin toptan fiyatlarını görebilir, sipariş verebilirsiniz. Detaylara ulaşın lütfen!

AYRINTILAR

Bayilik!

Biz sadece toptan oyuncak satmıyoruz. Sizde Roy'sToy'sun Bayisi olun herkesten en iyi fiyatlara oyuncaklarınızı bizim ismimizle satn!

AYRINTILAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Toptan Oyuncak Alımı ve Sormak istedikleriniz için lütfen yandaki ilgili sorumlu çalışanlarımız ile  görüşünüz.
Genel Müdür
  
Türkiye Ofis
 
İstanbul/Maltepe
 
0216 459 4 725
 

 

Alt Kategoriler