Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

İnsan Kaynakları

BIZIMLE KARIYERINIZIN ADIMLARINI YAVAS YAVAS DEGIL HIZLI BIR SEKILDE TIRMANIN!

 

 

Kesinlikle amator ruhumuzu ve cocuklugumuzu kayip etmedik! Peki Ya Siz?

 

Biz ilk kurulduğumuz 2002 yılından beri hep aynıyız, hep çocuklarla çalışıyoruz. Profesyonel işlerin yanı sıra hiç bir zaman amatör ruhumuzu kayıp etmeden türkiyeye en kaliteli ve en uygun fiyatlarla oyuncakları ve diğer çocuk gereçlerini hem tüketiciye hemde geniş dağıtım ağımızla iş ortaklarımıza sunuyoruz. Herbiri konusunda uzman satın alma ve satış ekimiz, toptancılarımız, tedarikçilerimiz, ithalat ve ihracatçılarımız, üreticilerimizle el ele çocuklarımıza ve çocuk ruhunu kayıp etmeyen herkese vizyonumuzda olan en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara temin etmeye sizlerin istekleri doğrultusu çalışıyoruz.


Bu yüzden her zaman sizler gibi genç, yeteneklii hırslı, mücadeleyi seven, insan ilişkilerinde başarılı, işinin eğlence olduğunu unutmadan yorulmayı göze alan, bizimle çalışmaya başladığı dakikadan itibaren Roy'sToy's 'un Genel Müdür' ü bile olmaya aday olabilecek hep yenilikçi ve hep güleryüzlü çalışma arkadaşlarına hep ihtiyacımız var!

Sizde gelecekteki kariyerinizde iyi noktalarda olmak isterseniz o zaman bizimle çalışın! Sadece türkiye değil tüm dünya' daki mağazalarımızda veya merkez ofislerimizde görev alabilir, ileriye dönük yatırımlarınız için emin adımlarla yürüyebilirsiniz. Biz sizinle tüm konularda görüşmek isteriz.

Lütfen bize bir Özgeçmişinizi gönderin...
Şu anda açık olan ve ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlar;
* Mağaza için satış personeli
* Mağaza Müdür ve Müdür yardımcıları
* Depoda görev alabilecek depo bölüm sorumluları
* Operasayon
* Müşteri Hizmetleri
* Sekreterya 
Lütfen yukarıdaki açık pozisyonlara veya genel iş başvurunuz için bize RESİMLİ ve GEREKLİ DETAYA SAHİP ÖZGEÇMİŞİNİZİ (CV) info@roystoys.com.tr Mail adresimize gönderiniz.
TÜM BAŞVURULARINIZ KESİNLİKLE GİZLİ KALIP, TEK AMACIMIZ SİZLERİ DAHA İYİ TANIYABİLMEK VE İLERİYE DOĞRU AKIP GİDEN BU SÜREÇTE SİZLERLE TANIŞIP YOLUMUZA DEVAM ETMEKTİR. 
 
Roy'sKulüb

Hep Çocuk Kal!

Bu düşünceyle yola çıkarak sizlere sosyal ve güvenli bir paylaşım sitesi kurduk!

Siteye Git

“Şimdi Roy's Toy's Bayilikler ve Franchise Şubeleri veriyor. Yatırımlarınızı sizde bu gizemli dünyada kullabilirsiniz.”

− Bayilik Ayrıntıları