Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Sipariş ve Teslimat

Teslimat Bilgileri

İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır.İş günleri hafta içi  09:00-18.00 saatleri arasıdır.

İş günleri içerisinde saat 15:00’a kadar sipariş verilen “hızlı kargo” ibareli ürünler  aynı gün içerisinde kargoya verilir.

İş günleri içerisinde hızlı kargo ibaresi olmayan ürünlere ait verilen siparişler bir sonraki 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu sipariş teslim süresi içinde teslim edemez ise, firmamız durumu müşteriye bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde müşteri siparişin iptal edilmesini,  ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır.Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her yerine teslimat yapmakla beraber il ve ilçe merkezlerine çok uzak olan bazı bölgelerde ancak haftanın belirli günlerinde teslimat yapmaktadır. Bu durumda müşteriye gerekli bilgilendirme yapılır. Firmamız teslimatı hızlı gerçekleştirmek konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.

 

Kargom hasarlı geldi ne yapmayalım?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz, teslimatı kabul etmeyiniz ve mutlaka kargo personeline tutanak tutturunuz ve hemen Roy'sToy's Müşteri Hizmetlerini (02164594725) arayarak ya da iletişim formu ile bilgi veriniz.

 

Sınırlı stok ne demek?

Ürün isminde ve açıklamasında SINIRLI STOK yazan ürünler az adette olan ürünlerdir ve siparişi ilk veren müşterilere öncelik tanınır. Ürün stoklarda tükendiği taktirde müşteri bilgilendirilerek siparişinde değişiklik yapılır veya iptal edilir.

 

Kargo bedeli ödermiyim?

Vereceğiniz siparişlerin tutarına göre farklı zamanlarda kargo kampanyaları yapılmaktadır.Şu anda gönderileriniz PTT kargo ile gönderilmektedir.

 

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Şu anda sitemizden aldığınız tüm ürünler PTT kargo ile gönderilmektedir.

 

Fatura ve teslimat adresi farklı olabilirmi?

Faturanızın teslimat adresinden farklı bir adrese teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda sipariş sırasında size, anlaşmalı kargo fiyatına göre minimum dosya tutarı yansıtılacaktır.